LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Policia e Vlorës, në “aksion”/ Nis kontrollin antikanabis në zonat pyjore

27 Qershor 2022, 10:12, Kronika CNA
Policia e Vlorës, në “aksion”/ Nis kontrollin antikanabis
Foto ilustruese

Policia e Vlorës ka nisur kontrollet në territorin e qytetit bregdetar për aksionin antikanabis.

Paraprakisht, mësohet se efektivë të policisë kufitare dhe asaj vendore janë aktualisht duke kryer kontrolle në terren.

Kontrollet janë fokusuar në  zonat pyjore, në Njësinë Administrative Novoselë, si dhe në disa fshatra të lumit të Vlorës./CNA.al

Lajmet e fundit nga