LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Del videoja/ Momenti kur nëna me fëmijën 6 vjeç “fluturojnë” me makinë në lumë

27 Qershor 2022, 16:09, Kronika CNA

Del videoja/ Momenti kur nëna me fëmijën 6 vjeç

Publikohet videoja e aksidentit tragjik të ndodhur rreth orën 14:00 në Berat, ku humbi jetën nëna, së bashku me fëmijën 6 vjeç. 

Siç shihet edhe nga pamjet, makina tip “Benz" ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat e rrugës dhe si rrjedhojë ka përfunduar në lumin Osum.

Shofere e mjetit ishte shtetasja me iniciale K. Xh., ndërsa fëmija i saj rreth 6 vjeç, ishte pasagjer në makinë.

Ndërkohë, grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./ B.A. - CNA.al

 

Lajmet e fundit nga