LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Makina humb kontrollin dhe del nga rruga/ Plagosen dy persona

27 Qershor 2022, 16:47, Kronika CNA
Makina humb kontrollin dhe del nga rruga/ Plagosen dy persona
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Paktos të Gramshit.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit, ndërsa raportohet se të plagosurit janë nisur drejt spitalit për ndihmë mjekësore.

Nga ana tjetër, policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet të hedhë më shumë dritë mbi aksidentin./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga