LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zvarritja me emrin e Presidentit/ Vasili s’përmbahet ndaj Alibeajt: Debil njëpërdorimsh!

20 Maj 2022, 15:31, Politikë CNA
Zvarritja me emrin e Presidentit/ Vasili s’përmbahet ndaj Alibeajt:

Deputeti i LSI-së Petrit Vasili, ka reaguar me tone të ashpra për zvarritjen e negociatave për zgjedhjen e Presidentit mes mazhorancës dhe opozitës.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Vasili thotë se pas Taulant Ballës fshihet Edi Rama dhe pas Enkelejd Alibeajt Lulzim Basha.

Ai e cilëson Alibeajn dhe deputetët që e mbështesin atë debilë njëpërdorimsh, ndërsa thekson se Balla shtyu ca orë propagandë dhe më pas i zboi nga negociatat.

?Nga debilë te “dobishëm” në thjesht debilë njëpërdorimsh!

Estrada TaoRama ? AliBasha kaq ishte.

TaoRama me ca marifete të trasha shtyu ca orë propagandë me këta debilat e “dobishëm”.

Tani TaoRama u kthye në fis, u tregoi munxat dhe i zboi ashtu siç zbohen debilat njëpërdorimsh.

Debilat e “dobishëm”, që tani nuk i duhen as dreqit u kthyen thjesht në debila totalë njëpërdorimsh?, shkruan deputeti./ CNA.al

Lajmet e fundit nga