LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Foltorja” e radhës në Lezhë/ Berisha zbulon kur dhe ku do të mbahet takimi

28 Tetor 2021, 12:24, Politikë CNA
“Foltorja” e radhës në Lezhë/ Berisha zbulon kur dhe

Ashtu siç e paralajmëroi CNA.al, ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se Foltorja e radhës do të mbahet në qytetin e Lezhës, ditën e premte.

Takimi me demokratët do të mbahet në 29 Tetor, në orën 17:00 në Pallatin e Kulturës së Lezhës.

Berisha iu ka bërë thirrje të gjithë demokratëve të Lezhës të bashkohen në Foltoren: ?Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur.?

?Njoftim.

Neser diten e premte me daten 29 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te qytetit te Lezhes  do mbahet ?Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur?.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Lezhes te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! Sb?, shkruan Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga