LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha: Të munda keq në vitin 2011/ Rama: Po Ristani ç’thotë

28 Tetor 2021, 10:35, Politikë CNA
Basha: Të munda keq në vitin 2011/ Rama: Po Ristani

?Basha edhe një fitore që ka në jetë, paskam qenë edhe unë aty?.

Ka qenë kjo deklarata e Ristanit, të cilën kryeministri Edi Rama ia ka përplasur Lulzim Bashës në sy, pasi ky i fundit i tha që e ka mundur keq në 2011.

?Fitove në 2011. Po Ristani çfarë thotë? Ti edhe në selinë tënde hyn nga mbrapa. Bëj bilancin, çfarë ke arritur vetë dhe çfarë nga ?llumi?, ka thënë Rama dhe ka ikur nga salla e Kuvendit./CNA.al

Lajmet e fundit nga