LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha qesharak në Kuvend/ Deputetët  gajasen nga kreu i PD-së

28 Tetor 2021, 09:49, Politikë CNA
Basha qesharak në Kuvend/ Deputetët  gajasen nga kreu i

Kreu i PD-së Lulzim Basha, sa herë që flet me shifrat gajas Kuvendin dhe të gjithë ata që e dëgjojnë.

Kështu ka ndodhur edhe sot në seancën parlamentare.

?Merri këtu dhe thoja tigrit të t?i japë. Nuk ke ça të sqarosh o tigër po rri rehat. Ishalla i ke djeg të gjitha ato që ke gjetur te zyra e paraardhësit. Në fund të të të dhënave për ndërtimin e shkollave, burimi: Partia Demokratike. Burimi: AFP. Shiko si qeshin. Afroje pak kamerën zoti i nderuar. E hëngrën kujtuan se ishte PD me vërte. Do qeshni tani??,

Ka qenë kjo deklarata që ka bërë ka shkaktuar filaritet në Kuvend, pasi ai ka ngatërruar burimin e vërtetë nga kishte marrë shifrat, duke cituar burimi: PD./CNA.al

Lajmet e fundit nga