LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama i propozon tjetër marrëveshje Bashës/ Zbulon edhe pazarin e këmbimit

28 Tetor 2021, 10:21, Politikë CNA
Rama i propozon tjetër marrëveshje Bashës/ Zbulon edhe pazarin e

Nga Kuvendi kryeministri Edi Rama i ka ofruar një tjetër marrëveshje Bashës.

Dhe në këmbim do ta shpëtojë nga Vettingu.

Ndër të tjera Rama i ka sugjeruar Lulzim Bashës që të rilindë si dhe të flas me fakte.

Duke i dhënë mesazhin e duhur, se po ta dëgjojë sugjerimin e tij, do ta shpëtojë nha Vettingu.

?Ti duhet të Rilindësh. Na dëgjo. Flit me fakte. Nëse hyj në garë unë me Ferdinandin kush ka më shumë kritika për Durrësin, e fitoj garën. I referohem fakteve. Kjo është opozita. Si do i bënit ju këto? Nëse më thua që plehrat do i lënë rrugëve nuk jam dakord me ty.

 Nuk është kjo alternativa. As të përdoresh burime pa i lexuar. FMN nuk i raporton vdekjet. Mblidh burimet. Shtrëngohu. Unë e kuptoj se ku e ke hallin për Vettingun?, është shprehur Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga