LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lidhja e bujshme me ish deputetin/ Iva Aliko flet për marrëdhënien që ruan me të pas ndarjes

21 Shtator 2020, 08:36, Lifestyle CNA
Lidhja e bujshme me ish deputetin/ Iva Aliko flet për

Iva Aliko është një nga modelet më të komentuara dhe bombastike shqiptare. Shpesh herë është përfolur në media për jetën e saj private dhe pamjen e jashtme. Së fundi në një intervistë për CNA.al Iva ka rrëfyer shumë detaje rreth saj. Duke nisur që nga pamja e deri tek marrëdhënia që ruan me ish deputetin, Iva ndau me ne të rejat më të fundit nga jeta e saj.

E pyetur nëse në jetën e saj ka dikë dhe nëse ende ruan kontakte me ish deputetin me të cilin u përfol shumë në media për lidhjen, ajo ka preferuar të tregohet paksa e rezervuar duke u shprehur se kjo i përket të shkuarës dhe se ruan marrëdhënie miqësore të mira.

?Së fundi parapëlqej që çështjet e zemrës ti mbaj personale dhe mos të flas për këtë pjesë në media. Kjo pjesë i takon së kaluarës dhe s?më pëlqen ta riflas pasi u bë shumë e bujshme në fillimet e veta dhe tani le të themi është harruar sadopak kështu që mos ta rifreskojmë përsëri , mund të them vetëm që me personin në fjalë ruaj marrëdhënie miqësore shumë të mira.?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga