LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bëhuni gati të kërceni me hitin e verës/ Endri dhe Stefi zbulojnë surprizën për fansat

1 Gusht 2020, 10:45, Lifestyle CNA
Bëhuni gati të kërceni me hitin e verës/ Endri dhe Stefi

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti, janë dy prej artistëve më të dashur për publikun shqiptar.

Ditën e djeshme Endri dhe Stefi kanë zbuluar surprizën e radhës për të gjithë dashamirsit e muzikës së tyre.

Një këngë super ritmike që do të na shoqërojë përgjatë gjithë periudhës më të nxhetë të vitit. Me një klip plot ngjyra dhe ritëm, ashtu siç duket nga promoja që dy vëllezërit kanë ndarë në rrjetet  sociale. Vëllezërit kanë zbuluar vetëm bashkëpunëtorin e kësaj kënge që është Gëzim Meta, i cili ka treguar se ky është bashkëpunimi i parë me vëllezërit Prifti.

Ata kanë preferuar që detajet të jenë surprizë dhe kënga do të publikohet ditën e sotme në orën 17:00 në kanalin muzikor Youtube, ndaj mos e humbisni, pasi si gjithnjë Endri dhe Stefi nuk do t’iu zhgënjejnë./ CNA.al

Zjarrrrr neser ?? Premier ora 17 : 00 ??

Gepostet von Endri & Stefi Prifti am Freitag, 31. Juli 2020

 

Lajmet e fundit nga