LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E parezistueshme me linjat e saj/ Ana Cheri, modelja që do t’iu lërë pa mend

1 Gusht 2020, 07:24, Lifestyle CNA

Modelja shumë e komentuar e fitnesit, Ana Cheri nuk ndalet së reklamuari linjat e saj fantastike të trupit.

Ajo është tejet e apasionuar pas palestrës dhe shpesh herë ndan me fansat e saj sesione nga stërvitja e saj ditore.

Ajo iu tregon ndjekësve se si të kujdesen për trupin dhe të duken sa më seksi. Ana numëron më shumë se 12.6 milionë ndjekës në Instagram ku nguron të ndajë foto shumë provokuese, topless apo edhe nudo.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga