LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tundon me pozat e saj sensuale/ Kjo është modelja më provokuese e momentit

1 Gusht 2020, 07:13, Lifestyle CNA

Kara Del Toro është një modele e famshme amerikane dhe një influencuese e rrjetve sociale nga Texas. Ajo është bërë e njohur në show si Lounge Swimwear Bikini, WS girls 2017 dhe shumë të tjera.

Kara ka punuar gjithashtu edhe për brende të ndryshme veshjesh. Ajo ka nënshkruar marrëveshje për komapni shumë të njohura si Elite Models Management. Përveç kësaj ajo promovon dhe produkte kozmetike nëprmjet postimebve të saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka nrreth 1.5 milionë ndjekës në Instagram ku shpesh herë ndan foto shumë provokuese.Për  më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të saj që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga