LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl mëson se Kader i ka dhënë paratë Banusë

31 Korrik 2020, 09:45, Lifestyle CNA
Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl mëson se

Songyl i qëndron pranë Lalinit në një moment të vështirë. Banu nis me teka teksa qëndron në shtëpinë e Mesudes. Xhemre e ka të vështirë të mësojë ndërsa Toprak përpiqet ta ndihmojë. Emine vendos të largohet dhe i kërkon Xhemres të shkojë me të

. Xhemre nuk pranon të largohet nga jetimorja dhe ndahet mes lotësh nga Emineja. Banu bën një marrëveshje me dy persona. Kemal edhe pse në burg vazhdon ta shqetësojë Ejlylin. Nazan dyshon se Neriman e di të vërtetën dhe shkon e takon në jetimore.

Neriman vendos ta mbajë ende të fshehtë të vërtetën. Songyl mëson se Kader e ka gënjyer dhe paratë e kursit ia ka dhënë Banus. Songyl qëllon me shuplakë Kaderin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga