LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fustani i kuq i Luana Vjollcës kushton sa rroga e një viti

29 Korrik 2020, 20:13, Lifestyle CNA
Fustani i kuq i Luana Vjollcës kushton sa rroga e një viti

Pak ditë më parë ajo bëri të ditur bashkëpunimin Vjollcës me këngëtarin latin, Jay Santos, ndërsa xhirimet kanë përfunduar dhe kënga pritet të publikohet së shpejti.

Moderatorja ka zbuluar edhe një ndër fustanet e videoklipit, me anë të një fotoje të publikuar në Instagram. Fustani i kuq me dekoltenë e hapur tregon më së miri format seksi të Luanës, por a e keni idenë se sa kushton?

Sipas faqes ?What they wearing? fustani i veshur nga Luana kushton plot 4.998 euro.  E konvertuar në lek, fustani vlen 610 mijë lekë, dhe e llogaritur në krahasimin e pagës mesatare në Shqipëri, (50 mijë lekë në muaj) vlen sa 12 paga bashkë. /CNA.al

Lajmet e fundit nga