LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Femra që nuk plaket kurrë/ Ledina Çelo ngre temperaturat me fotot provokuese

29 Korrik 2020, 19:03, Lifestyle CNA
Femra që nuk plaket kurrë/ Ledina Çelo ngre temperaturat me

Ledina Çelo është një nga ato femra që sa më shumë vite kalojnë, aq më e re duket në moshë.

Ndonëse është nënë e dy fëmijëve, Ledina shfaqet gjithmonë në formë dhe nuk i zhgënjen asnjëherë fansat.

Së fundmi këngëtarja i ka mahnitur të gjithë me fotot provokuese gjatë pushimeve në një prej qyteteve të Shqipërisë,  siç është Vlora.

Ajo shihet mjaft sensuale dhe bikinit i vënë në pah format e përkryera. Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga