LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një tjetër bebush në horizont?/ Miriam Cani zbulon planet për zgjerimin e familjes

28 Korrik 2020, 11:31, Lifestyle CNA

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një nga çiftet më të dashur të publikut.

Ata janë prindër të dy fëmijëve, Ameli dhe Duam i cili erdhi në jetë disa muaj më parë. Megjithatë duket se çifti nuk ka ndërmend të ndalet me kaq por të zgjerojnë familjen e tyre.

Në një ?mini-intervistë? me ndjekësit e saj, Miriam në Instastory, la të nënkuptohet se ka ndërmend të bëjë sërish fëmijë. Këngëtarja është pyetur nëse kanë ndërmend që të bëjnë edhe një fëmijë tjetër dhe ajo është përgjigjur: ?Pse jo? Kurrë mos thuaj kurrë! Fëmijët janë parajsa mbi tokë!?/CNA.al

Lajmet e fundit nga