LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Miriam Cani rrëfen zënkat me Albanin/ “Arsyeja pse zihemi është…”

28 Korrik 2020, 17:53, Lifestyle CNA

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë ndër çiftet më të dashura për publikun dhe më të përfolura në media.

Çdo ndjekës ka krijuar përshtypjen sikur Albani dhe Miriam nuk zihen kurrë, por sot klëngëtarja n aka treguar të kundërtën.

Sot ajo i ka dhënë mundësinë ndjekësve që ta pyesin në rrjetet sociale dhe njëra prej pyetjeve ishte pikërisht ?A grindeni ju??

Miriami tregon se ashtu si çdo çift, edhe ata kanë grindje dhe arsyeja kryesore qenkan fëmijët, Ameli dhe Duam.

?Natyrisht që po, dhe tema numër 1 cila është? Fëmijët. Pse bëre zhurmë se e zgjove, pse e puthe kaq fort, pse e rrotullove kaq shumë, pse e ushqeve kaq shpejt, pse pse pse…?, shkruan ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga