LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përqafime dhe ledhatime/ Oriola Marashi publikon për herë të parë video me Erosin

28 Korrik 2020, 11:42, Lifestyle CNA

Së fundmi modelja e njohur Oriola Marashi ka filluar pushimet së bashku me të dashurin e saj Eros Grezda.

Modelja ka publikuar video dhe foto nga pushimet e saj, por ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte video e publikuar në Instastory teksa ajo përqafonte dhe ledhatonte të dashurin e saj. Sërish ajo nuk e publikoi fytyrën e plotë të tij po nisur nga varësja në qafë dhe këmisha që ai mbante veshur pa asnjë dyshim që ishte Erosi.

Kujtojmë se prej disa kohësh po përflitet për një fejesë të mundshme mes tyre. Këto thashetheme u përforcuan nga vetë modelja që postoi disa javë më parë disa foto në Instagram, ku binte në sy një unazë në gishtin e fejesës./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga