LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sa lekë të dhanë që të thuash je me Covid?”/ Këngëtarja shqiptare “i përvishet” ndjekëses: Injorante

28 Korrik 2020, 16:02, Lifestyle CNA

Koronavirusi ka prekur disa personazhe të njohur të botës së medias, artit dhe politikës, mes të cilëve edhe këngëtaren shqiptare Adelina Thaçi.

Ishte vetë Adelina ajo që konfimoi disa ditë më parë se ishte infektuar, por një ndjekëse ka vënë në dyshim vërtetësinë e këtij lajmi

?Me sa para të kanë shpërblyer që ke pranuar të thuash se je prekur me koronavirus?, e pyeti ajo, ndërsa këngëtarja ka publikuar mesazhin dhe ka ofenduar ndjekësen.

?Uroj që në familjen tënde të mos e provojë askush. Injorante si ti ka sa të duash?, i shkruan Adelina.

?Shihni injorantët/a që s?kanë besim në virus, as në zot, janë po këta njerëz që e shpërndajnë virusin edhe shihni çfarë shkruajnë. Më duhet të them që nëse gjithçka për ju është ana financiare, unë nuk e kam pasur e as nuk e kam atë problem?, thekson më tej këngëtarja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga