LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Del kënga fundit e Encës me Don Xhonin/ Fansat ankohet se nuk po kuptojnë tekstin

29 Korrik 2020, 16:36, Lifestyle CNA
Del kënga fundit e Encës me Don Xhonin/ Fansat ankohet se nuk po

Është publikuar pak minuta më parë bashkëpunimi mes Encës dhe reperit të ri në skenën tonë muzikore, Don Xhoni.

Enca shfaqet shumë provokuese në videoklipin e këngës ?Break Down? .

Teksti i kësaj kënge është punuar nga vet artistët, ndërsa muzika është punuar nga ?Mixey?.

Që në orën e parë të publikimit videoja ka marrë shikime të shumta e në mesin e komenteve, shumica shkruajnë se nuk kuptojnë asgjë nga teksti që ata këndojnë. /CNA.al

Lajmet e fundit nga