LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Momente të nxehta në pishinë mes Getoarit dhe Marinës

28 Korrik 2020, 18:25, Lifestyle CNA

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca këto ditë të nxehta të fundit të korrikut po i kalojnë në bregdet duke u relaksuar.

Marina, ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet në çaste romantike bashkë me Getin në pishinë.

Dyshja ishin përqafuar dhe po freskoheshin në këtë ditë të nxehtë, teksa tregojnë se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. /CNA.al

Lajmet e fundit nga