LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi shfaqet me bikini më në formë se kurrë/ Surprizon fansat me format

29 Korrik 2020, 20:01, Lifestyle CNA
Fifi shfaqet me bikini më në formë se kurrë/ Surprizon

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, që në fillimet e karrierës muzikore është identifikuar si një vajzë e mbushur.

Prej disa muajsh ajo ka treguar se po bën përpjekje për t?u dobësuar dhe së fundmi rrëfeu se ka humbur 25 kilogramë.

Ajo tha se kilogramët e tepërt po i sillnin probleme serioze shëndetësore, ndaj kishte vendosur të dobësohej.

Mirëpo Fifi ajo ka publikuar një foto me bikini ku ka surprizuar fansat. Këngëtarja duket më në formë se kurrë më parë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga