LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Nën dritën e hënës të kapur dorë për dorë/ Eros dhe Oriola më romantikë se kurrë

31 Korrik 2020, 07:14, Lifestyle CNA
FOTO-Nën dritën e hënës të kapur dorë për

Modelja Oriola Marahi dhe futbollisti Eros Grezda janë një nga çiftet më të komentuara të momentit. Pasi u përfolën për ndarje, dyshja thyen heshtjen duke komnetuar dhe treguar dashurinë në rrjetet sociale.

Së fundi Oriola dhe Eros kanë publikuar foton më romantike të tyren teksa shfaqen dorë për dorë nën dritën e hënës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga