LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E shtrirë në rërë dhe pa gjimbajtëse/ Oriola Marashi tërbon turistët

30 Korrik 2020, 19:05, Lifestyle CNA
E shtrirë në rërë dhe pa gjimbajtëse/ Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi është për pushime me partnerin e saj, futbollistin Eros Grezda. Ata kanë zgjedhur si destinacion Turqinë dhe modelja nuk i ka kursyer fotot joshëse në rrjete sociale.

Vetëm së fundmi, Oriola ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqet e shtrirë në rërë. Modelja ka pozuar tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, por është siguruar që t’i mbulojë pjesët intime me gjethe.

“E humbur në plazh”, ka shkruar Oriola krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj. /CNA.al

Lajmet e fundit nga