LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Befason Irma Libohova/ Shfaqet në superformë më bikini

30 Korrik 2020, 12:30, Lifestyle CNA
Befason Irma Libohova/ Shfaqet në superformë më bikini

Këngëtarja e njohur, Irma Libohova ka surprizuar fansat me foton e fundit të publikuar në Instagram.

Irma po pushon në bregdetin e jugut dhe ka publikuar një foto, ku pa dyshim në sy bien linjat e saj trupore. Ajo duket super në formë dhe mjaft elegante.

Edhe pse vitet kalojnë, këngëtarja di si të kujdeset për veten dhe për të ruajtur linjat./CNA.al

Lajmet e fundit nga