LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “bishë” e vërtetë/ Trejsi Sejdini i vë flakën Instagramit me fotot e nxehta nga pushimet

31 Korrik 2020, 07:25, Lifestyle CNA
Një “bishë” e vërtetë/ Trejsi Sejdini i vë

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja nga Elbasani prej shumë kohësh ndodhet në SHBA, ku dhe po korr shumë sukses në fushën e modelingut. Trejsi është komentuar shpesh herë për fotot e saj provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Linjat e saj perfekte tërheqin gjithnjë e më shumë vëmendjen e ndjekësve ët saj në Instagram të cilët e mbushin plot komente dhe pëlqime çdo postim të sajin.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të zjarrta të Trejsi Sejdinit që mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga