LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meshkujt çmenden pas saj/ Fotot më të parezistueshme të Kostantina Gianni

31 Korrik 2020, 07:52, Lifestyle CNA
Meshkujt çmenden pas saj/ Fotot më të parezistueshme të

Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe kjo falë bukurisë së saj.

Kostantina ka një fizik që të lë pa fjalë dhe një bukuri që ka bërë për vete shumë meshkuj. Ajo nuk resht së provokuari me pozat e saj shumë seksi teksa tregon linjat.

Me bikini apo topless, ajo di si të tërheqë të gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Kostantina Gianni./ CNA.al

Lajmet e fundit nga