LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E përlotur dhe e shkatërruar/ Kim Kardashian dhe Kaney West po divorcohen

31 Korrik 2020, 14:45, Lifestyle CNA

E ardhmja e Kim Kardashian dhe Kaney West mbetet ende e paqartë. Kaney West tronditi opinionin e gjerë publik duke treguar detajet nga jeta perosnale e tij dhe Kim.

Burime për People kanë siguruar një foto ku ylli Kim Kardashian shihet në makinë me Kaney e përlotur.

“Ajo nuk po mundet të kthejë atë që do tek Kaney ,” thotë burimi. “Ajo arriti deri në atë pikë sa fluturoi deri në Cody për t’i thënë se martesa e tyre ka përfunduar dhe për t’i thënë lamtumirë.”

Sipas burimit, duket se West ende dëshiron të punojë për martesën, ai kohët e fundit i kërkoi falje gruas së tij në Tëitter, por ende nuk ka ndërmarrë hapa për të rregulluar marrëdhënien. Të dy kanë katër fëmijë: vajzat e North , 7 dhe Chicikagon , 2, si dhe djemtë Saint , 4, dhe 14 muajsh Psalmin .

?Kim është shumë e shkatërruar, shtoi burimi. ?Gjëja e fundit që ajo dëshiron është të ndahet me katër fëmijë. Ajo e di që do të jetë mirë nga ana financiare, por shqetësimet e saj janë fëmijët dhe partneri. Ajo po shkon drejt një divorci ?.

Javën e kaluar, Kim reagoi për herë të parë në Instagram pas deklaratave të Kanye, duke pranuar se ajo ishte e pafuqishme ndaj problemeve të tij psikologjike, duke e quajtur burrin e saj brilant, të shkëlqyeshëm, por të ndërlikuar.

Ylli i KUWTK tha se ?fjalët e tij ndonjëherë nuk përputhen me qëllimet e tij? teksa  Kanye pretendoi se ai ishte ?duke u përpjekur të shkurorëzohej? nga Kim pasi ajo u takua me reperin e tij Meek Mill në një hotel. Ai po ashtu ka folur për abortin që kanë menduar për North dhe një sërë çështjesh delikate./

CNA.al

Lajmet e fundit nga