LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl vazhdon të mbajë inatin me Kaderin

1 Gusht 2020, 07:41, Lifestyle CNA
Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl vazhdon të

Songyl nuk e fal dot Kaderin dhe hedh të gjitha kujtimet që ka me të. Nazan bën një plan të frikshëm. Në jetimore përhapet alarm për bombë. Vajzat dalin të tmerruara nga ndërtesa. Xhemre mbetet brenda ndërtesës.

Nazan futet në dhomën e Nerimanit dhe kërkon për dosjen. Xhemre zbulon se Nazan ndodhet atje. Ajo i tregon vajzave dhe përpiqen të zbulojnë të vërtetën. Feride vazhdon të bie në depresion për shkak të ngjarjes tragjike.

Neriman përpiqet ta fshehë ngjarjen në konvikt por Xhemre është e sigurt që ka dëgjuar zërin e Nazanit. Songyl vazhdon t?i mbajë inat Kaderit ndërsa kjo e fundit është shumë e lënduar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga