LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndarja e bujshme e çiftit të showbizit/ Aktorja turke flet për përfundimin e lidhjes 3-vjeçare

31 Korrik 2020, 14:30, Lifestyle CNA

Aktorja shumë e dashur turke Tuba Buyukustun puahtoi mediat turke pasi I dha fund lidhjes me partnerin e saj Umut Evirgen.

Lajmi bujë të madhe pasi mediat rpaortuan se shkak për përfundimin e marrëdhënies së tyre ishte xhelozia.

Duke qenë se ende vijojnë të flasin për ndarjen, aktorja ka vendosur të flasë. Përmes një postimi në Instagram, ajo tregoi se vazhdon të ruajë respekt për ish-partnerin dhe konfirmoi se prej muajsh ata nuk janë më bashkë.

?U ndava me Umut disa muaj më parë. Prezenca dhe rëndësia e tij në jetën time kanë një peshë të madhe. Mendoj se privatësia jonë duhet të respektohet. A nuk e meritojmë ne artistët respektimin e privatësisë si qenie njerëzore??, shkruajti aktorja. Kujtojmë që Tuba Buyukustun ka dy vajza nga martesa e saj e mëparshme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga