LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Poza seksi me bikini minimaliste/ Khloe Kardashian tërbon fansat

31 Korrik 2020, 11:43, Lifestyle CNA
Poza seksi me bikini minimaliste/ Khloe Kardashian tërbon fansat

Khloe Kardashian i ka tërbuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale teksa është shfaqur me një pozë mjaft seksi. E veshur me bikini minimaliste,Khloe ka treguar linjat e saj perfekte.

Kujtojmë se bukuroshja bjonde shpesh herë është vënë nën shënjestrën e ndjekësve të saj të cilët e kritikojnë për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj si dhe përdorimin e photoshopit.

Por pavarësisht kësaj Khloe duket se nuk e ka aspak problem dhe është mësuar me kritikat dhe sulmet në rrjet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga