LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tifozja s*ksi që po çmend ndjekësit/ Fotot më “bombë” të Tereze Kalman

1 Gusht 2020, 07:33, Lifestyle CNA
Tifozja s*ksi që po çmend ndjekësit/ Fotot më

Tereze Kalman është tifozja super seksi e Lionel Messit dhe Cristianos Ronaldo të cilët janë futbollistët më të ndjekur dhe më të njohur në botë.

Tereze Kalman, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku ekspozon pothuajse gjithmonë foto nudo dhe foto që i lënë pak vend imagjinatës.

Bukuroshja ka arritur të fitojë shumë ndjekës pikërisht falë formave të saj dhe fotove tejet të nxehta. Kalman numëron rreth me mijëra ndjekës në Instagram të cilët po shtohen dita-ditës.

CNA.al ju sjell fotot më të pëlqyera dhe më seksi të modeles dhe tifozes së zjarrtë Tereze Kalman./CNA.al

Lajmet e fundit nga