LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vetëm 18 vjeç!/ Rezarta Shkurta ndan kujtimet nga seti i parë artistik me Fadil Berishën

1 Gusht 2020, 09:22, Lifestyle CNA
Vetëm 18 vjeç!/ Rezarta Shkurta ndan kujtimet nga seti i parë

Rezarta Shkurta është një nga fotografet më të komentuara shqiptare. Prej vitesh ajo ka hequr dorë nga muzika për t?iu përkushtuar fotografisë.

Rezarta nuk ka nguruar që të ndajë me ndjekësit e saj një fotografi ku është vetëm 18 vjeç.

Tejet nostalgjike, Shkurta tregon se kjo foto i përket setit të parë fotografik që ajo ka realizuar me fotografin e famshëm Fadil Berisha.

?18 vjeç, seti i parë artistik?- shkruan ajo krahas postimit.

Në atë kohë Rezarta sapo ishte bërë pjesë ebotës së televizionit dhe falë pamjes së saj tërheqëse rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga