LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bark i sheshtë dhe forma të rrumbullakosura/ Anxhela Peristeri më seksi se kurrë

31 Korrik 2020, 12:07, Lifestyle CNA
Bark i sheshtë dhe forma të rrumbullakosura/ Anxhela Peristeri më

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Anxhela Peristeri vijon të na befasojë me pamjen e sja.

Pasi publikoi fotot ku shfaqej natyrale duke treguar qukat, Anxhela ka publikuar një foto ku tregon linjat e saj.

E veshur me bikini të bardha dhe me një pozë mjaft sensuale, këngëtarja ka treguar barkun e sheshtë dhe format e saj të rrumbullakosura.

Anxhela ndërkohë që po shijon pushimet e saj në bregdet, gjithashtu po shijon edhe suksesin e dy këngët e saj më të reja të cilat janë kthyer në hit menjëherë pas publikimit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga