LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Vogëlushja ime…”/ Afërdita Dreshaj i bën vetes “dhuratën” super luksoze

1 Gusht 2020, 09:42, Lifestyle CNA
“Vogëlushja ime…”/ Afërdita Dreshaj i bën

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është surprizuar me një dhuratë super luksoze. Bukuroshja ka treguar pamjet e makinës së saj më të re të tipit ?Porsche?.

?Vogëlushja ime e re është këtu?, shkruan ajo krahas videos ku tregon dhe dizanjin e makinës nga Brenda që është një kombinimi I të kuqes me të zezën.

Kujtojmë se Afërdita prej dy vitesh është e martuar me hokeistin e njohur Jakub Kindl, i cili shpesh herë e surprizon këngëtaren me dhurata tejet luksoze.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga