LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hoxha jep alarmin/ Tregon pse Xhafaj po luan me dy karta

25 Shtator 2018, 21:16, Aktualitet CNA
Hoxha jep alarmin/ Tregon pse Xhafaj po luan me dy karta

Gazetari Artan Hoxha gjatë emisionit ?Top Show? në Top Channel ka lëshuar akuza të forta nga policisë, e cila është nën drejtimin e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Hoxha është shprehur se policia po godet vetëm ato banda që akuzohen nga opozita, kurse rivalët e tyre nuk preken.

?Bandat po diferencohen, bandat nuk kanë ngjyrë. Kanë vetëm një ngjyrë të zezë. Bluzën me ngjyrat politike veshin në sajë të hapësirave që gjejnë?,- është shprehur gazetari.

Gjatë fjalës së tij Hoxha ka nënvizuar fortë se bandat që janë goditur nga policia, kanë rivalë dhe sipas tij është pakuptim që disa të goditen e disa jo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga