LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Fiks-Fare” paralajmëron skandalin e fortë me tatimorët

25 Shtator 2018, 17:53, Aktualitet CNA
“Fiks-Fare” paralajmëron skandalin e fortë me

Emisioni investigativ ?Fiks-Fare? pritet që mbrëmjen e sotme të publikojë një skandal lidhur me inspektorët tatimorë dhe rryshfetet që ata marrin.

Drejtuesit e emisionit bëjnë me dije se rasti, që do të prezantohet sot është ai i dy inspektorëve të tatimeve që i kërkojnë rryshfet prej 500 mijë lekësh, një lokali në Tiranë.

?Do lekë?

Bëhu inspektor tatimor. E kanë kafen vetëm 500 mijë lekëm që e marrin në një lokal në Tiranë?,- shprehen moderatorët./ CNA.al

Lajmet e fundit nga