LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Koka” e bandës së Bajrajve në arrati/ Zbulohet Ministri që e pajisi me pasaportë diplomatike

25 Shtator 2018, 17:02, Aktualitet CNA
“Koka” e bandës së Bajrajve në arrati/ Zbulohet

Ish-kryeministri, Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka publikuar deconcimin e një qytetari digjital, i cili shkruan se Rama ka ngrënë darkë dhe ka bërë fushatë në lokalin e Bajrajve në Shkodër.

Qytetari shkruan se “koka” e bandës së Bajrajve, Enver Bajri në vitin 2014 është pajisur me pasaportë diplomatike nga ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati dhe lëviz i lirë tashmë.

Më tej ai shkruan se Policia e porositur nga lartë po i çliron nga Krimet e Rënda, Bajrajat, duke u ngarkuar akuza qesharake.

Postimi i plotë:

Ditzi Bushati pajisi me pasaporta diplomatike anetare te klanit Bajri!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Dr lidhur me banden Bajri qe policia u kujtue ti arrestoj jo kur kryenin krime por vetem kur opozita zbriti ne Shkoder dhe arriti ti tregoj lidhjet e tyre me qeverine,mga Edi Rama i cili darkonte dhe bente fushate ne lokalin e Bahri Bajrit tek Ditmir Bushati de Luan Harusha qe i mbanin para dhe mbrapa sa here vinin ne Shkoder.

Por po te informoje se me kryesori i tyre Enver Bajri shetit i lire neper bote sepse esht i i paisur me pasaport diplomtike nga Ditmir Bushati qysh ne qershor te vitit 2014.Perveç kesaj policia me porosi te prere nga siper po i cliron nga krimet e renda duke u ngarkuar atyre akuza qesharke qe te dalin sa me shpejte te lire!/ CNA.al

Lajmet e fundit nga