E fundit!

x

Trafikonin drogë në Athinë/ Arrestohen dy shqiptarët

25 Shtator 2018, 14:10, Aktualitet CNA
Trafikonin drogë në Athinë/ Arrestohen dy shqiptarët

Dy shtetas shqiptarë dhe një grek janë arrestuar nga policia greke, pas një aksioni anti-drogë.

Mësohet se dy shqiptarët dhe greku trafikonin drogë në zona të ndryshme të Athinës.

Gjithashtu mësohet se janë sekuestruar 2,7 kg kokainë dhe 3,4 kg kanabis, 14.000 euro, tre automjete dhe një motoçiklete./ CNA.al

Lajmet e fundit nga