LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E njihni? Aktori seks simbol i Turqisë falenderon fansat për ditëlindje me foton e fëmijërisë

25 Shtator 2018, 21:37, Aktualitet CNA
E njihni? Aktori seks simbol i Turqisë falenderon fansat për

Çagatay Ulusoy është ndër aktorët më të dashur në Shqipëri, falë rolit të tij si Sarp në serialin ?Inflituari? apo si Baris në filmin romantik ?Delibal?. Aktori festoi ditën e sotme 28-vjetorin e lindjes dhe vendosi të falenderojë fansat me një foto të shkëputur nga fëmijëria ku shfaqet me të ëmën.

 

?Dua t?ju falenderoj të gjithëve për mesazhet e ditëlindjes. Ndihem shumë me fat që kam miq si ju. Ju uroj të gjithëve një të ardhme të ndritur dhë të gjitha ëndrrat t?iu bëhen realitet.? ? shkruante krahas fotos aktori turk.

Çagatai ndodhet në Los Angeles, ku po diskuton mbi detajet e fundit të projektit të parë ndërkombëtar. Nuk është çudi, që pas disa vitesh, Çagatay Ulusoy të jetë Brad Pitt-i i ardhshëm i ?Hollywood?.

Lajmet e fundit nga