LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tentoi ti digjte shtëpinë 30 vjeçarit/ Autori i vihen prangat

25 Shtator 2018, 11:31, Aktualitet CNA
Tentoi ti digjte shtëpinë 30 vjeçarit/ Autori i vihen prangat

Një 27 vjeçar nga Mati pas një konflikti, ka tentuar ti djegë banesën 30 vjeçarit me iniciale F.S

Menjëherë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka arrestuar Xhevahir Balën, banues në Klos.

Sipas policisë ky i fundit pasi spërkati derën e banesës së 30 vjeçarit me benzinë, i vuri flakën.

Mësohet se nga zjarri nuk ka persona të lënduar dhe as dëme materiale. /CNA.al

Lajmet e fundit nga