LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjobë për ndërtim pa leje/ 42 vjeçari kërcënon me hedhje nga shtylla

25 Shtator 2018, 09:48, Aktualitet CNA
Gjobë për ndërtim pa leje/ 42 vjeçari kërcënon

Një 42 vjeçar nga në fshatin Tapi të Kuçovës ka kërcënuar se do të vrasë veten.

Bëhet fjalë për shtetasin Andon Ziu, i cili ka hipur në një shtyllë të tensionit të lartë  dhe ndodhet aty prej një ore.

Shkak për ngjarjen është bërë një gjobë prej 5 milion lekësh nga bashkia, për ndërtim pa leje.

Sipas Ziut gjoba ndaj tij është vënë në mënyrë të padrejtë. /CNA.al

Lajmet e fundit nga