LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rikthehen maskat/ Grabitet me armë furgoni

25 Shtator 2018, 07:28, Aktualitet CNA
Rikthehen maskat/ Grabitet me armë furgoni

Një furgon mallrash është grabitur mëngjesin e sotëm pranë stadiumit në Vlorë.

Mësohet se autorët ishin të gjithë të maskuar dhe të armatosur.

Grabitësit kanë mundur të marrin një çantë me para dhe janë larguar. Policia vijon punën për identifikimin dhe kapjen e tyre.

Furgoni i grabitur bënte linjën Shqipëri-Itali.

Lajmet e fundit nga