LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hoxha “plas bombën”/ “Familja më e madhe kriminale në Shkodër, drejtohet nga një deputet”

24 Shtator 2018, 20:58, Aktualitet CNA
Hoxha “plas bombën”/ “Familja më e madhe kriminale

Gazetari Artan Hoxha gjatë një interviste në emisionin ? Opinion? në Tv Klan është shprehur se nuk është familja ?Bajri? e para në qytetin e Shkodrës për krimin, por një familje tjetër.

?Është një tjetër familje tjetër e para në Shkodër për krimin. Atë që e drejton e kanë deputet?,- ka deklaruar Hoxha.

Gjithashtu gazetari është shprehur se situata u qetësua, për dy muaj në Shkodër dhe pas ekuilibrat ndryshuan me vrasjen e ish-oficerit, Boran Breçana dhe bashkëjetueses së tij, Silvi Ndoji./ CNA.al

Lajmet e fundit nga