LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Audio-përgjimi i “Babales”/ Artan Hoxha zbulon ujdinë mes palëve politike

24 Shtator 2018, 19:17, Aktualitet CNA

Gazetari Artan Hoxha gjatë intervistës në emisionin ?5 pyetje nga Babaramo? në Report Tv ka folur edhe për audio-përgjimin, ku pretendohet se vëllai i ministrit Fatmir Xhafaj, Agroni bën pazare droge me Albert Veliun ose siç njihet ndryshe si ?Babalja?.

Për këtë Hoxha është shprehur, se është çështja më e thjeshtë për t?u hetuar, por kjo gjë nuk i intereson kryeministrit Edi Rama.

?Agron Xhafaj në Itali, babalja në Kosovë, ekspertizës ende nuk i dihet rezultati. E përmendi Rama, po tani nuk flet më tani se nuk i intereson. Duket sikur ka një lloj ujdie nga palët, që kjo çështje të zbehet dhe të mos flitet më për të?,- ka thënë Hoxha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga