LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ranë në pus dhe humbën jetën/ Zbulohet identiteti i viktimave

24 Shtator 2018, 17:05, Aktualitet CNA
Ranë në pus dhe humbën jetën/ Zbulohet identiteti i

Dajë e nip humbën jetën ditën e sotme në Torovicë të Lezhës, pasi ishin duke gërmuar në një pus ku ranë brenda tij.

Nga të dhënat të bëra të ditura nga policia mësohet se viktimat janë shtetasit M.Gj., rreth 35 vjeç, banues në Pukë dhe shtetasi M.N., rreth 21 vjeç, banues në Torovicë.

Njoftimi i plotë i policisë:

Lezhë

Informacion paraprak

Sot, rreth orës 16:50, dyshohet se shtetasi M.Gj. rreth 35 vjeç, banues në Pukë dhe shtetasi M.N. rreth 21 vjeç, banues në Torovicë, kanë qenë duke pastruar një pus uji në fshatin Torovicë të Lezhës, dhe kanë mbetur në fund të tij.

Menjëherë në vendngjarje janë nisur dhe kanë mbërritur  shërbimi policor, shërbimi zjarrfikës dhe ambulanca,  ku u bë e mundur nxjerrja e trupave të tyre, pa shenja jete.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lezhë, vazhdojnë hetimet në vendngjarje për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga