LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza na vjen keq!/ Aktori ynë i preferuar i paska dhënë fund beqarisë

24 Shtator 2018, 21:30, Aktualitet CNA
Vajza na vjen keq!/ Aktori ynë i preferuar i paska dhënë fund

Bugra Gulsoy, aktori i famshëm turk që u bë i njohur në Shqipëri falë telenovelës ?Kuzey & Guney?, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është martuar mbrëmjen e së dielës me të dashurën e tij prej shumë vitesh, Nilufer Gurbuz.

Çifti i famshëm organizoi një ceremoni elegante me pjesëmarrjen e pak të afërmve, miqve të ngushtë dhe kolegëve në Stamboll.

Në dasmë nuk munguan aktorë dhe kolegë të shumtë të Gulsoy si Ozge Ozpirinçci, Burak Yamantürk, Berrak Tuzunataç, Birkan Sokullu, Dolunay Soysert, Serhat Teoman, Ça?lar Çorumlu, Leyla Feray, Selin ?ekerci, Tugay Mercan, Selen Ozturk, Eda Ece dhe Ali Yorenç.

Lajmet e fundit nga