LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

ONM kundër KPK-së/ Ankimon vendimin për një tjetër gjyqtare

24 Shtator 2018, 13:28, Aktualitet CNA
ONM kundër KPK-së/ Ankimon vendimin për një tjetër

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit ka ankimuar vendimin për gjykatësen e Apelit të Krimeve të Rënda, Nertina Kosova.

Kjo e fundit u konfirmua në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit më 18 korrik.

ONM ka dalë në përfundimin se procesi ndaj Kosovës ka qenë i paplotë dhe i njëanshëm. /CNA.al

Lajmet e fundit nga