LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Krim i rëndë në Vlorë/ Ja çfarë po u rrezikon jetën qytetarëve

24 Shtator 2018, 12:39, Aktualitet CNA
Video- Krim i rëndë në Vlorë/ Ja çfarë po u

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale denoncimin e një qytetari nga Vlora, për ndotjen nga mbetjet spitalore, të cilin ai e ka quajtur krim.

Sipas denoncuesit, djegia e mbetjeve në lulishten e spitalit të Vlorës është kthyer në një rrezik për shëndetin e qytetarëve.

Në denoncim thuhet më tej se institucionet përgjegjëse flenë gjumë përballë kësaj situate, ndërsa shton se drejtoresha e spitalit është një militante e përbetuar e  qeverisë.

Postimi i plotë

Nje krim tejet i rrezikshem per qytetaret e Vlores nga Leli i Kallam Deshtakut!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytatarit dixhital! sb

Pershendetje nga Vlora ”turistike” ku se bashku me mbetjet spitalore i urojme mireseardhjen cdo ”turisti ” qe kendshem merr toksinat vdekeprrurese t e nje spitali qe udhehiqt nga nje drejtuese militante e perbetuar si Brunilda Mersini . MIremengjei me pamjet skandaloze ne lulishten e spitalit Vlore ku pacientet thithin cdo mengjes helme Cfare ben drejtori i higjenes Z. Myzafer Islamaj qe duhet te japi llogari per kete katastrofe?? Mk i ngusht me Eltar Deden qe fle gjum ne kembe Vendi esht te spitali rajonal vlore..ky zjarr eshte brenda murit rrethues te spitalit tek vend grumbullimi i mbeturinave spitalore /CNA.al

Lajmet e fundit nga