LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grupi i strukturuar “Bajri”/ Zbardhen detaje të reja

24 Shtator 2018, 11:01, Aktualitet CNA
Grupi i strukturuar “Bajri”/ Zbardhen detaje të reja

Hetuesit kanë zbardhur detaje të reja nga dosja e grupit ?Bajri?.

Ekspertiza ka zbuluar se arma e gjetur në shtëpinë e Behar Bajrit është përdorur për vrasjen e Fabjola Bajrit dhe Arben Tuzit.

Dyshohet se të dyja vrasjet janë kryer nga ky person.

Kujtojmë se Behar Bajri është një nga 11 të arrestuarit e operacionit ?Oaz? të zhvilluar nga policia tre ditë më parë. /CNA.al

 

Lajmet e fundit nga